Cabana Rural Lavanda Lago E Fogueira Ao Ar Livre
| Wi-Fi | Darmowy parking | Rekreacja Wędkowanie |
| Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
Cabana Rural Lavanda Lago E Fogueira Ao Ar Livre Campo Alegre oferuje zakwaterowanie dla 2 odwiedzających oraz Wędkarstwo.
Goście domu wakacyjnego mogą zrelaksować się w w jadalni i korzystać z takich udogodnień, jak szybki internet i telewizja satelitarna. W łazience znajduje się oddzielna toaleta i prysznic.
Willa oferuje jadalnię z mini barem i urządzeniem do parzenia kawy/herbaty. W kuchni znajdują się czajnik elektryczny i przybory kuchenne.
- Lokalne atrakcje
- Museu Sto Lat400 m
- Rampa Do Bugio2,2 km
- Lotniska
- Lotnisko Joinville-Lauro Carneiro de Loyola73 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Darmowy parking
- Zakaz wprowadzania zwierząt
Opcje wyżywienia
- Czajnik
- Przybory kuchenne
Usługi rekreacyjne
- Ogród
- Wędkowanie
Do dyspozycji gości w pokoju
- Minibar
- Herbata i kawa
- Telewizor LCD
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Czy Cabana Rural Lavanda Lago E Fogueira Ao Ar Livre posiada bezprzewodowy internet?
Tak, Cabana Rural Lavanda Lago E Fogueira Ao Ar Livre oferuje Wi-Fi. - ❓
Czy Cabana Rural Lavanda Lago E Fogueira Ao Ar Livre akceptuje zwierzęta?
Cabana Rural Lavanda Lago E Fogueira Ao Ar Livre nie jest przyjazna zwierzętom.